Site manager

Tőzsdén jegyzett ENERGETIKAI partnerünk számára SITE MENEDZSER (GYŐR/BUDAPEST/NY.MO.)

pozícióba munkatársat keresünk

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

A projektmenedzser munkájának támogatása a vállalkozási és beruházási projekteknél, az érvényben lévő szabályozásoknak megfelelően:

  •  A projekthez kapcsolódó műszaki tervek ellenőrzése, véleményezése. Részvétel a vállalkozó szerződések előkészítésében.
  • A projekt megvalósításának helyszínén a kivitelezési munkák irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  •  A szerződéses, és minőségbiztosítási, munkavédelmi követelmények érvényre juttatása a kivitelezés során.
  •  A kivitelezési munkák ütemterv szerinti előrehaladásának ellenőrzése, szükség szerint intézkedés.
  •  A helyszínen jelentkező problémák megoldása.
  •  Pótmunkák nyomon követése, értékelése, továbbítása a projektmenedzser felé.
  •  Építési napló vezetése.
  •  Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel.
  •  Munkáját a Csoport Integrált Irányítási rendszerében megfogalmazott elvek és a mindenkor hatályos irányítási eljárások betartása mellett végzi el.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  •  Legalább 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel elsősorban energetikai jellegű létesítmények kivitelezése területén

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • FMV és/vagy műszaki ellenőri minősítés

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL ÜGYFELÜNKHÖZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    •  éves cafeteria keret
    •  teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    •  önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    •  egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Elsősorban Ny. Mo., és Budapest környéke, (az aktuális projekt helyszín Győr)