GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK(műanyagipar)

Műanyag feldolgozó partnerünk fejlesztési csapatába

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖKÖT keresünk

Munkavégzés helye:  Fejér megye

Munkaviszony:           határozatlan, 8 órás

Fő feladatok, felelősségek:

  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgozása és fejlesztése a vevői követelmények betartásával és költséghatékonyság figyelembevételével (próbák, kísérletek elvégzése, dokumentálása)
  • A technológiai dokumentációk és SWI-k készítése, naprakészen tartása (nyomon követés, karbantartása, archiválás, dokumentáció fejlesztés)
  • Részvétel új termékek és technológiák bevezetésekben (technologizálás)
  • Problémák, minőségi reklamációk elemzése, kezelése együttműködve a társ területekkel
  • Szakmai/technológiai oktatások megtartása szerszámfelrakók, gépbeállítók, technológusok számára
  • Egyszerű JIG-ek tervezése és gyártatása
  • Vállatirányítási rendszer (INFOR) technológiát érintő felületeinek naprakészen tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Műanyagipari végzettség előny)
  • Minimum 3 év fröccsöntésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Középhaladó szintű MS Office ismeretek
  • Robotprogramozási ismeret (Sepro robot ismeret előny)
  • Autóipari minőségrendszer ismeret és tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • CAD program ismeret (NX, CATIA, CREO elérhető)

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, mozgóbér
  • Utazási költségtérítés, albérlet támogatás
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel a fenti elvárásoknak kérjük szépen küldje el az önéletrajzát a "GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK" megnevezést feltüntetve a tárgy mezőben:

sandor[at]viziandpartners[dot]hu vagy dalma[at]viziandpartners[dot]hu email címre.
Bármilyen kérdés esetén állunk rendelkezésre;+36 70 672 65 63

MÜ eng szám; FE/12/1830-3/2022

Categories:

Engineering