Karbantartási csoportvezető

Fejér megyei feldolgozó partnerünk  csapatába

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐT keresünk

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár 20 km-es körzetében

Munkaviszony:           határozatlan, 8 órás

Feladatok;

 a vállalat karbantartási tevékenységének koordinálása és irányítása:

  • fröccsöntő gépek, robotok, termelő szerszámok karbantartásának ütemezése
  • eszközök beállítása, rendeltetésszerű használatának betartatása
  • javaslattétel a műszaki vezető felé a karbantartással kapcsolatos témákban
  • a vonatkozó eszközök, berendezések rendszeres és esetleges karbantartásának tervezése, a karbantartási munkák megszervezése, karbantartások lebonyolítása
  • épületek, épületrészek, háttér-technológiák, karbantartása; udvar rendben tartatása
  • karbantartók-, gépkezelők irányítása, felügyelete
  • rendszeres kapcsolattartás a társvállalatok műszaki és karbantartási szakembereivel
  • élelmiszer biztonsági alapvető és legfontosabb szabályok, feladatok betartása
  • havi karbantartási tervek elkészítése
  • a karbantartási feladatok elvégzéséhez szükséges dokumentációk, karbantartás utasítások, nyilvántartások elkészítése és naprakészen tartása karbantartáshoz szükséges anyagbeszerzés

 Elvárások;

  • műszaki végzettség (minimum középfokú- felsőfokú előny)
  • német/angol nyelvismeret

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • 13. havi bér 2 részletben
  • Cafeteria,(20.000/hó étkezési utalvány, 6000/ hó egészségpénztár, kedvezményes munkahelyi étkezés stb.)
  • Utazási költségtérítés (30 Ft/km)
  • Balesetbiztosítás
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel a fenti elvárásoknak kérjük szépen küldje el az önéletrajzát a "KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ" megnevezést feltüntetve a tárgy mezőben:

sandor[at]viziandpartners[dot]hu vagy dalma[at]viziandpartners[dot]hu email címre.
Bármilyen kérdés esetén állunk rendelkezésre;+36 70 672 65 63

MÜ eng szám; FE/12/1830-3/2022