Controller

 Ingatlanfejlesztő partnerünk számára keresünk CONTROLLERT

Feladatok:

  • Közreműködés a cégcsoport éves- és középtávú üzleti terveinek az előkészítésében
  • Különböző projektekkel kapcsolatos havi, illetve negyedéves kontrolling és egyéb pénzügyi riportok összeállítása
  • Csoportszintű havi tulajdonosi riportok készítése
  • Döntéselőkészítő anyagok előkészítése – Pénzügyi modell, üzleti terv felépítése nulláról, megtérülésszámítás
  • Projekt menedzsment: külső Tanácsadókkal, Bankokkal, Leányvállalatokkal való szoros együttműködés, kapcsolattartás
  • Könyvelők munkájának ellenőrzése havi rendszerességgel
  • Tranzakciók, Akvizíciók, Átalakulások támogatása
  • Belső folyamatfejlesztések szakmai támogatása
  • Éves könyvvizsgálat szakmai támogatás

Elvárás:

  • 3+ év szakmai tapasztalat pénzügyi vagy kontrolling területen
  • Felsőfokú végzettség vagy gazdasági intézményben szerzett szakirányú diploma
  • Számviteli ismeretek
  • Microsoft Office felhasználószintű kezelése
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete (függvények magabiztos kezelése)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet és jó probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú figyelmesség és munkabírás
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel a fenti elvárásoknak kérjük szépen küldje el az önéletrajzát az "Controller" megnevezést feltüntetve a tárgy mezőben a:

sandor[at]viziandpartners[dot]hu vagy dalma[at]viziandpartners[dot]hu  email címre.

Bármilyen kérdés esetén állunk rendelkezésre; Vizi Sándor:  +36 70 672 65 63

MÜ eng szám; FE/12/1830-3/2022