Személyi asszisztens

Budapesti partnerünkhöz keresünk személyi asszisztenst kiváló angol nyelvtudással.

Munkavégzés helye: II. kerület, 9:00-18:00

Feladatok:

  • Ügyvezetői asszisztencia és naptárkezelés: vezető munkaprogramjának megszervezése, külsős és belsős megbeszélések megszervezése, ügyvezető támogatása;

  • Vezetőségi tagok feladatlistájának utánkövetése, egyeztetés ezeknek megfelelően a vezetőkkel, kapcsolódó megbeszélések megszervezése;

  • Ügyvezetőt közvetlenül érintő belső folyamatok utánkövetése, szerződések összefogása társosztályokkal együttműködve;

  • Prezentáció- és riportkészítés;

  • Külföldi utazások szervezése, koordinációja, valamint eseményszervezésben való aktív részvétel;

  • Iroda működésének biztosítása (office manageri feladatok): vendégek fogadása, tárgyalók bekészítése, szükséges eszközök beszerzése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal; iroda működésével kapcsolatos problémák kezelése.

  • A funkcióhoz kapcsolódó ad hoc ügyviteli, szervezési, egyeztetési, adminisztratív és projekt jellegű feladatok ellátása;

  • Kapcsolattartás külső partnerekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban),

  • MS Office ismerete

  • Precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés,

  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség osztályon belül és a társosztályokkal,

  • Jó kommunikációs készség és dinamikus munkavégzés,

  • Talpraesett, konstruktív, pozitív és segítőkész hozzáállás,

  • Önálló munkavégzésre való képesség, határidők betartása.

Előnyt jelent:

  • orosz nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Juttatás:

  • Versenyképes fizetés

  • Utazás támogatás

  • Gyümölcsnap

Bármilyen felmerülő kérés esetén állunk rendelkezésre

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció kérjük a lenti emailcímek egyikére küldje el a pályázatát a tárgy mezőben a "SZEMÉLYI ASSZISZTENS" pozíció megnevezéssel.

Vizi Demjén Alma  Mérnök toborzási vezető  M: +36 70 672 65 39   alma[at]viziandpartners[dot]hu

Répás Dalma Toborzási csoportvezető M +36 30 548 78 75  dalma[at]viziandpartners[dot]hu